No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ајакс vs Реал Мадрид

среда,13/2 2019 е празник во Меѓународен.Ајакс и Реал Мадрид во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ајакс и Реал Мадрид, букмејкерите го фаворизираат тимот на […]