Спореди ги коефициентите за Рома vs Порто

вторник,12/2 2019 е празник во Меѓународен.Рома и Порто во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Рома и Порто, букмејкерите сметаат дека Рома е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Interwetten, Betfred и Fonbet – 2.10
1xbet – 3.58
Marathonbet – 4.05

За натпреварот помеѓу Рома и Порто кој ќе се одигра вторник на 12/2 2019 во 20:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet – 2.01
Betfair SB – 1.95

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Рома и Порто нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Порто и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Interwetten: 2.10 за Рома
Dafabet: 1.91 за Порто

Комплетна понуда на коефициенти за Рома и Порто.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk