No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Краснодар vs Порто

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 17:00 часот ќе играат Краснодар и Порто Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Порто. Сепак, ние сме […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Порто vs Ливерпул

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 19:00 часот ќе играат Порто и Ливерпул Немаме дилема за натпреварот помеѓу Порто и Ливерпул. Со оглед на тоа што оваа сезона Ливерпул игра многу подобро од […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ливерпул vs Порто

Денес вторник во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ливерпул и Порто Квалитетот на тимот и домашниот терен, Ливерпул го прават фаворит во однос на Порто. Тој во дуел влегува со шанса […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Рома vs Порто

вторник,12/2 2019 е празник во Меѓународен.Рома и Порто во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Рома и Порто, букмејкерите сметаат дека Рома е фаворит само […]