Натпревар на денот: Џенова vs Интер Милано

Денес сабота во 19:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и Интер Милано

Неизвесен натпревар во Серија А. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Интер Милано. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Џенова може да по помножете со 3.60 во Marathonbet и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.30 во Interwetten. Највисокиот коефициент за победа на Интер Милано е во 1xbet со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Џенова и Интер Милано? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 39.8%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 60.2%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet и PinnacleSports со коефициент од 2.53. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Marathonbet за да имате коефициент од 1.67.

Непредвидливиот натпревар во Серија А помеѓу Џенова и Интер Милано му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Џенова да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Marathonbet нуди коефициент вреден 2.52.
За Интер Милано да си замине како победник Dafabet наградува со влог помножен по 1.67.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Џенова и Интер Милано тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!