Натпревар на денот: Торино vs Јувентус

Во рамките на Серија А,недела во 11:30 часот ќе играат Торино и Јувентус

И покрај тоа што Јувентус игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
1xbet ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.83 за победа на Јувентус, додека Fonbet нуди најголем коефициент за победа на Торино. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Fonbet, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 3.65.

За натпреварот помеѓу Торино и Јувентус кој ќе се одигра недела на 18/2 2018 во 11:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.80
1xbet – 2.21

Коефициенти за натпреварот помеѓу Торино и Јувентус тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!