No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Торино vs Лацио

недела,26/5 2019 е празник во Италија.Торино и Лацио во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Торино е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Емполи vs Торино

Денес недела во 13:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Емполи и Торино Дерби натпреварот во Серија А помеѓу Емполи и Торино кој што ќе се одигра недела на 19/5 2019 во 13:00 букмејкерите укажуваат […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Џенова vs Торино

Денес недела во 13:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и Торино Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Џенова и Торино акцентот за фаворит го ставаат на Џенова. Во […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Рома vs Торино

петок,9/3 2018 е празник во Италија.Рома и Торино во борба за трите бода. Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Рома и Торино би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Торино vs Јувентус

Во рамките на Серија А,недела во 11:30 часот ќе играат Торино и Јувентус И покрај тоа што Јувентус игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet ја има […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Милан vs Торино

Во рамките на Серија А,недела во 14:00 часот ќе играат Милан и Торино Според букмејкерите, во овој натпревар Милан влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда […]