Натпревар на денот: Реал Мадрид vs Јувентус

Денес среда во 18:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и Јувентус

Тимот на Реал Мадрид, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна:

1xbet: 1.66
Fonbet: 4.65
Fonbet: 5.65

На натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Јувентус се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.60. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betfair SB со коефициент од 1.61 .

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Јувентус има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Реал Мадрид, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Реал Мадрид, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
1xbet и Marathonbet: 2.08 за Реал Мадрид
1xbet и Marathonbet: 1.89 за Јувентус

Коефициенти за натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Јувентус тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk