Спореди ги коефициентите за Лудогорец vs АЦ Милан

четврток,15/2 2018 е празник во Меѓународен.Лудогорец и АЦ Милан во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу
Лудогорец и АЦ Милан, букмејкерите го фаворизираат тимот на АЦ Милан. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Betsson Sportsbook и Nordicbet бидејќи само таму има коефициент 3.55. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.16 на 1xbet.

За натпреварот помеѓу Лудогорец и АЦ Милан кој ќе се одигра четврток на 15/2 2018 во 18:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Interwetten – 1.85
1xbet – 2.15

Коефициенти за натпреварот помеѓу Лудогорец и АЦ Милан тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk