Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Тотенхем Хотспур

вторник,13/2 2018 е празник во Меѓународен.Јувентус и Тотенхем Хотспур во борба за трите бода.

За дуелот помеѓу Јувентус и Тотенхем Хотспур, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Јувентус. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро изедначни, букмејкерите сметаат дека домашниот терен им носи мала предност на домаќините, па затоа и се фаворити. Понудата од Betway, Betsson Sportsbook, 1xbet, Nordicbet и Betfred е 2.05 за победа на домаќинот, највисоката понуда за победа на гостинот ја има Unibet со вредност 4.50. За реми највисоката понуда е во сопственост на Marathonbet и 1xbet со вредност од 3.42.

За натпреварот помеѓу Јувентус и Тотенхем Хотспур кој ќе се одигра вторник на 13/2 2018 во 19:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Interwetten – 1.75
1xbet – 2.36

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Тотенхем Хотспур и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.76
Dafabet: 2.28

Коефициенти за натпреварот помеѓу Јувентус и Тотенхем Хотспур тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk