Натпревар на денот: Тотенхем Хотспур vs Ливерпул

сабота,15/9 2018 е празник во Англија.Тотенхем Хотспур и Ливерпул во борба за трите бода.

Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Тотенхем Хотспур и Ливерпул. Според букмејкерите мал фаворит е Ливерпул. Ние од нивната понуда ги издвоиме најголемите коефициенти. За победа на домаќинот Unibet ни нуди коефициент 2.92. Најголемиот коефициент во вредност од 3.70 го издвојуваме од 3.70, а влогот за Ливерпул ќе го ставиме во 1xbet кој ни нуди коефициент 2.56.

На натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Ливерпул се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Fonbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.45. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Dafabet со коефициент од 1.69 .

Непредвидливиот натпревар во Премиер лига помеѓу Тотенхем Хотспур и Ливерпул му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Тотенхем Хотспур да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 2.14.
За Ливерпул да си замине како победник Marathonbet и 1xbet наградува со влог помножен по 1.86.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Ливерпул тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!