Спореди ги коефициентите за Кристал Палас vs Ливерпул

Во рамките на Премиер лига,понеделник во 19:00 часот ќе играат Кристал Палас и Ливерпул

Букмејкерите „велат“ дека шансите за победа на Ливерпул се 69.2% за да си заминат дома со три бода. Најмалку во тоа верува Interwetten и нуди најголем коефициент од 1.45. Што се однесува до нерешениот резултат, најдобрата понуда ја има Nordicbet, Betsson Sportsbook и Betfred со коефициент вреден 5.40. Најголемиот коефициент за домаќинот ќе го издвоиме од Marathonbet вреден 8.20.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betfair SB, William Hill, skybet, Betfred и Interwetten и до добиете коефициент 1.53. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на PinnacleSports со коефициент вреден 2.64.

Комплетна понуда на коефициенти за Кристал Палас и Ливерпул.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk