Спореди ги коефициентите за Барнли vs Ватфорд

недела,19/8 2018 е празник во Англија.Барнли и Ватфорд во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Барнли и Ватфорд акцентот за фаворит го ставаат на Барнли. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.52 ни го нуди 1xbet и Unibet. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во 1xbet, Marathonbet, William Hill, Betfred, Interwetten и Bet 365 со коефициент од 3.10. За сите кои веруваат во победа на Ватфорд ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.50 кој може да го најдете во Betfred.

За натпреварот помеѓу Барнли и Ватфорд кој ќе се одигра недела на 19/8 2018 во 12:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.54
Betfair SB – 2.75

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Ватфорд и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Dafabet, PinnacleSports и Marathonbet: 2.10
Dafabet: 1.85

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Барнли и Ватфорд.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk