Спореди ги коефициентите за Брајтон & Хов Албион vs Челзи

Денес недела во 13:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Брајтон & Хов Албион и Челзи

Што се однесува до натпреварот помеѓу Брајтон & Хов Албион и Челзи ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Betfred – 9.00
Marathonbet и 1xbet – 4.60
Interwetten – 1.50

Во рамките на Премиер лига очекуваме на дуелот помеѓу Брајтон & Хов Албион и Челзи да бидат постигнати неколку голови.
Betfair SB и Dafabet ни нуди 1.90 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 2.06 за 0-2 гола.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Брајтон & Хов Албион и Челзи тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk