Натпревар на денот: Ливерпул vs Вест Хем Јунајтед

Во рамките на Премиер лига,сабота во 15:00 часот ќе играат Ливерпул и Вест Хем Јунајтед

На овој натпревар помеѓу Ливерпул и Вест Хем Јунајтед домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet – 1.26
PinnacleSports – 7.40
Betfair SB – 15.00

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betway и до добиете коефициент 1.44. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet и William Hill со коефициент вреден 3.00.

Комплетна понуда на коефициенти за Ливерпул и Вест Хем Јунајтед.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!