Спореди ги коефициентите за АЦ Милан vs Реал Бетис

Денес четврток во 16:55 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу АЦ Милан и Реал Бетис

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу АЦ Милан и Реал Бетис, букмејкерите сметаат дека АЦ Милан е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Fonbet – 1.95
Betway – 3.75
Marathonbet – 4.65

За натпреварот помеѓу АЦ Милан и Реал Бетис кој ќе се одигра четврток на 25/10 2018 во 16:55, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet и 1xbet – 1.89
Marathonbet и 1xbet – 2.02

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Реал Бетис, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на АЦ Милан и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
PinnacleSports: 2.11 за АЦ Милан
1xbet: 1.82 за Реал Бетис

Коефициенти за натпреварот помеѓу АЦ Милан и Реал Бетис тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk