Спореди ги коефициентите за Ваљадолид vs Еспањол

Во рамките на Ла Лига,петок во 19:00 часот ќе играат Ваљадолид и Еспањол

Дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Ваљадолид и Еспањол кој што ќе се одигра петок на 26/10 2018 во 19:00 букмејкерите укажуваат дека силата на Еспањол е поголема во однос на Ваљадолид. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Ваљадолид, најголемиот коефициент е 3.25 на Bet 365. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Betfair SB, PinnacleSports, Cash Point и Interwetten, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди Betway и Interwetten во вредност од 2.60.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Ваљадолид и Еспањол? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 40.2%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 59.8%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на PinnacleSports со коефициент од 2.44. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.64.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Ваљадолид да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициент 2.28.
За Еспањол да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Interwetten нуди коефициенти 1.80.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Комплетна понуда на коефициенти за Ваљадолид и Еспањол.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk