Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Манчестер Јунајтед

сабота,29/9 2018 е празник во Англија.Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу
Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Јунајтед. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet, Betfair SB, Unibet и PinnacleSports. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Betfair SB, bwin, Betway, Nordicbet и Betsson Sportsbook бидејќи само таму има коефициент 3.75. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 1.90 на 1xbet.

Во рамките на Премиер лига очекуваме на дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед да бидат постигнати неколку голови.
PinnacleSports ни нуди 1.93 за 3 или повќе голови, додека Marathonbet, 1xbet и Dafabet нуди 2.01 за 0-2 гола.

Комплетна понуда на коефициенти за Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk