Натпревар на денот: Ленс vs Дижон

Денес четврток во 18:45 дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу Ленс и Дижон

Во Лига 1 не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Ленс и Дижонкој што ќе се игра четврток на 30/5 2019 во 18:45 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Bet 365 дава коефициент 2.20, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Bet 365 во вредност од 3.50. За реми, понудата ја издвојуваме од Bet 365 со вредност од 3.10.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Ленс и Дижон.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk