Натпревар на денот: Леванте vs Реал Бетис

Во рамките на Ла Лига,понеделник во 20:00 часот ќе играат Леванте и Реал Бетис

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Леванте е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Леванте, најдобра понуда ви нуди 1xbet со коефициент од 2.53. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Marathonbet и 1xbet , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Marathonbet и 1xbet единствено во Marathonbet и 1xbet. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Леванте и Реал Бетис ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Marathonbet со коефициент од 2.96.

За натпреварот помеѓу Леванте и Реал Бетис кој ќе се одигра понеделник на 26/2 2018 во 20:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet, Ladbrokes, Betfair SB, Rivalo.com, Tipico и Unibet – 2.10
1xbet – 1.87

Непредвидливиот натпревар во Ла Лига помеѓу Леванте и Реал Бетис му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Леванте да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Marathonbet и 1xbet нуди коефициент вреден 1.83.
За Реал Бетис да си замине како победник Dafabet наградува со влог помножен по 2.16.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Леванте и Реал Бетис.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk