Натпревар на денот: Еспањол vs Реал Мадрид

Денес вторник во 19:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Еспањол и Реал Мадрид

И покрај тоа што Реал Мадрид игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
1xbet ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.60 за победа на Реал Мадрид, додека Interwetten нуди најголем коефициент за победа на Еспањол. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Interwetten, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.80.

На натпреварот помеѓу Еспањол и Реал Мадрид се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Interwetten бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.40. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
PinnacleSports со коефициент од 1.67 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу Еспањол и Реал Мадрид тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk