Натпревар на денот: Барнли ФК vs Манчестер Јунајтед ФК

сабота,20/1 2018 е празник во Англија.Барнли ФК и Манчестер Јунајтед ФК во борба за трите бода.

Што се однесува до натпреварот помеѓу Барнли ФК и Манчестер Јунајтед ФК ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Marathonbet – 7.20
Betsson Sportsbook, Nordicbet и PinnacleSports – 3.95
1xbet – 1.63

За натпреварот помеѓу Барнли ФК и Манчестер Јунајтед ФК кој ќе се одигра сабота на 20/1 2018 во 15:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet и Dafabet – 1.76
1xbet – 2.26

Коефициенти за натпреварот помеѓу Барнли ФК и Манчестер Јунајтед ФК тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk