Спореди ги коефициентите за Жирона ФК vs Реал Бетис

Денес петок во 19:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Жирона ФК и Реал Бетис

Што се однесува до денешниот натпревар во Ла Лига помеѓу Жирона ФК и Реал Бетис, букмејкерите сметаат дека Жирона ФК е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Marathonbet и 1xbet – 2.35
PinnacleSports – 3.54
1xbet – 3.32

За натпреварот помеѓу Жирона ФК и Реал Бетис кој ќе се одигра петок на 13/4 2018 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet, 1xbet, Rivalo.com и Tipico – 2.05
Marathonbet и 1xbet – 1.90

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Реал Бетис и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 2.08
Dafabet: 1.96

Комплетна понуда на коефициенти за Жирона ФК и Реал Бетис.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk