Спореди ги коефициентите за Ним Олимпик vs Анжер

Денес среда во 18:00 дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу Ним Олимпик и Анжер

Што се однесува до денешниот натпревар во Лига 1 помеѓу Ним Олимпик и Анжер, букмејкерите сметаат дека Ним Олимпик е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 2.21
Sportingbet и Tipico – 3.40
Cash Point – 4.05

За натпреварот помеѓу Ним Олимпик и Анжер кој ќе се одигра среда на 23/1 2019 во 18:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Sportingbet – 1.75
1xbet – 2.35

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Анжер и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Dafabet: 1.87
PinnacleSports: 2.07

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ним Олимпик и Анжер тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk