No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за АЦ Милан vs Џенова

среда,31/10 2018 е празник во Италија.АЦ Милан и Џенова во борба за трите бода. Денешниот натпревар во Серија А помеѓу АЦ Милан и Џенова би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Милан vs Џенова

Во рамките на Серија А,недела во 13:00 часот ќе играат Милан и Џенова Тимот на Милан, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна: […]