Спореди ги коефициентите за Милан vs Џенова

Во рамките на Серија А,недела во 13:00 часот ќе играат Милан и Џенова

Тимот на Милан, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна:

1xbet: 1.68
Cash Point: 4.50
Cash Point: 7.80

За натпреварот помеѓу Милан и Џенова кој ќе се одигра недела на 22/10 2017 во 13:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet и Unibet – 2.16
Dafabet – 1.84

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Џенова има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Милан, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за [% HOMETEAM%], тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
PinnacleSports: 2.15 за Милан
1xbet: 1.84 за Џенова

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Милан и Џенова.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!