Натпревар на денот: Сан Мартин Сан Хуан vs Вила Далмине

среда,20/3 2019 е празник во Аргентина.Сан Мартин Сан Хуан и Вила Далмине во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Сан Мартин Сан Хуан и Вила Далмине акцентот за фаворит го ставаат на Сан Мартин Сан Хуан. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.66 ни го нуди PinnacleSports. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Rivalo.com, Nordicbet, Betsson Sportsbook и Fonbet со коефициент од 3.10. За сите кои веруваат во победа на Вила Далмине ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.40 кој може да го најдете во Fonbet.

Во рамките на Куп на Аргентина очекуваме на дуелот помеѓу Сан Мартин Сан Хуан и Вила Далмине да бидат постигнати неколку голови.
1xbet и Marathonbet ни нуди 2.68 за 3 или повќе голови, додека Sportingbet и Fonbet нуди 1.50 за 0-2 гола.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Сан Мартин Сан Хуан да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициент 1.83.
За Вила Далмине да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Fonbet нуди коефициенти 2.30.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Сан Мартин Сан Хуан и Вила Далмине.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!