Спореди ги коефициентите за Алдосиви vs Гимназија Мендоза

вторник,19/3 2019 е празник во Аргентина.Алдосиви и Гимназија Мендоза во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во Куп на Аргентина помеѓу Алдосиви и Гимназија Мендоза, букмејкерите сметаат дека Алдосиви е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Dafabet – 2.31
Betway – 3.10
Tipico – 3.80

За натпреварот помеѓу Алдосиви и Гимназија Мендоза кој ќе се одигра вторник на 19/3 2019 во 21:10, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Betway – 1.48
1xbet, Marathonbet и William Hill – 2.75

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Гимназија Мендоза и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Dafabet: 1.95
PinnacleSports: 1.93

Комплетна понуда на коефициенти за Алдосиви и Гимназија Мендоза.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!