Спореди ги коефициентите за Барнли vs Тотенхем Хотспур

Денес сабота во 12:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Барнли и Тотенхем Хотспур

Што се однесува до натпреварот помеѓу Барнли и Тотенхем Хотспур ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Betfair SB – 6.00
skybet – 3.90
1xbet, Betsson Sportsbook и Nordicbet – 1.74

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Барнли и Тотенхем Хотспур? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 52.3%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 47.8%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Betfred со коефициент од 1.91. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во PinnacleSports за да имате коефициент од 2.09.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Барнли и Тотенхем Хотспур тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk