No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Барнли vs Тотенхем Хотспур

Денес сабота во 12:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Барнли и Тотенхем Хотспур Што се однесува до натпреварот помеѓу Барнли и Тотенхем Хотспур ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. […]