Натпревар на денот: Манчестер Јунајтед vs Ливерпул

Во рамките на Премиер лига,недела во 14:05 часот ќе играат Манчестер Јунајтед и Ливерпул

Неизвесен натпревар во Премиер лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Ливерпул. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Манчестер Јунајтед може да по помножете со 3.20 во Nordicbet и Betsson Sportsbook и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.50 во Cash Point, Betfred, Coral, Fonbet и Bet 365. Највисокиот коефициент за победа на Ливерпул е во 1xbet, Unibet и Betfair SB со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Манчестер Јунајтед и Ливерпул? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 53.9%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 46.1%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на PinnacleSports со коефициент од 1.83. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 2.14.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Ливерпул тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk