Спореди ги коефициентите за Бурнмаут vs Ливерпул

Во рамките на Премиер лига,сабота во 12:30 часот ќе играат Бурнмаут и Ливерпул

И покрај тоа што Ливерпул игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Interwetten ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.60 за победа на Ливерпул, додека Marathonbet нуди најголем коефициент за победа на Бурнмаут. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на PinnacleSports, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.57.

На натпреварот помеѓу Бурнмаут и Ливерпул се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Betfair SB бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.45. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
1xbet со коефициент од 1.66 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу Бурнмаут и Ливерпул тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!