No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ФК Баерн Минхен vs ПСЖ

вторник,5/12 2017 е празник во Меѓународен.ФК Баерн Минхен и ПСЖ во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу ФК Баерн Минхен и ПСЖ акцентот за фаворит го […]