Натпревар на денот: Флуминенсе vs Аваи

Денес понеделник во 23:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Флуминенсе и Аваи

Според букмејкерите, во овој натпревар Флуминенсе влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда ја има 1xbet и Marathonbet со вредност од 1.56, додека за победа на гостинот понудата им прпаѓа на Bet 365 со вредност од 8.00. За нерешено, ги препорачуваме PinnacleSports затоа што само таму е коефициентот 4.07.

За натпреварот помеѓу Флуминенсе и Аваи кој ќе се одигра понеделник на 2/9 2019 во 23:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet, Marathonbet и Fonbet – 1.70
Dafabet – 2.32

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Аваи има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Флуминенсе, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Флуминенсе, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
1xbet: 2.03 за Флуминенсе
Dafabet и Fonbet: 1.90 за Аваи

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Флуминенсе и Аваи.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk