No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Манчестер Јунајтед

сабота,31/8 2019 е празник во Англија.Саутемптон и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Манчестер Јунајтед, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Јунајтед. […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Хадерсфилд Таун

Во рамките на Премиер лига,недела во 14:00 часот ќе играат Саутемптон и Хадерсфилд Таун Квалитетот на тимот и домашниот терен, Саутемптон го прават фаворит во однос на Хадерсфилд Таун. Тој во дуел влегува со шанса […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Ливерпул

Во рамките на Премиер лига,петок во 19:00 часот ќе играат Саутемптон и Ливерпул И покрај тоа што Ливерпул игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. Nordicbet и Betsson […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Фулам

среда,27/2 2019 е празник во Англија.Саутемптон и Фулам во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Саутемптон и Фулам, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Саутемптон. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Вест Хем Јунајтед

Денес четврток во 19:45 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Вест Хем Јунајтед Во Премиер лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Саутемптон и Вест Хем Јунајтедкој што ќе се игра четврток на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Манчестер Сити vs Саутемптон

Денес недела во 15:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Манчестер Сити и Саутемптон Што се однесува до натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Саутемптон, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Сити. Тоа е така поради […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Њукасл Јунајтед

сабота,27/10 2018 е празник во Англија.Саутемптон и Њукасл Јунајтед во борба за трите бода. Во Премиер лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Саутемптон и Њукасл Јунајтедкој што ќе се игра сабота на 27/10 2018 […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:15 часот ќе играат Саутемптон и Челзи И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. Interwetten ја има […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Брајтон & Хов Албион

Денес понеделник во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Брајтон & Хов Албион Што се однесува до денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Брајтон & Хов Албион, букмејкерите сметаат дека […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Барнли

недела,12/8 2018 е празник во Англија.Саутемптон и Барнли во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Барнли, букмејкерите сметаат дека Саутемптон е фаворит само поради тоа […]