No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Спортинг Лисабон vs Јувентус

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 19:45 часот ќе играат Спортинг Лисабон и Јувентус Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Спортинг Лисабон и Јувентус, букмејкерите го фаворизираат […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Спортинг Лисабон

Денес среда во 18:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Јувентус и Спортинг Лисабон На овој натпревар помеѓу Јувентус и Спортинг Лисабон домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви […]