Натпревар на денот: ПАОК vs Ајакс

вторник,6/8 2019 е празник во Меѓународен.ПАОК и Ајакс во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу
ПАОК и Ајакс, букмејкерите го фаворизираат тимот на Ајакс. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Bet 365. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на 1xbet бидејќи само таму има коефициент 3.64. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.02 на Unibet и PinnacleSports.

За натпреварот помеѓу ПАОК и Ајакс кој ќе се одигра вторник на 6/8 2019 во 17:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet – 1.99
1xbet – 1.94

Комплетна понуда на коефициенти за ПАОК и Ајакс.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk