No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ПАОК vs Ајакс

вторник,6/8 2019 е празник во Меѓународен.ПАОК и Ајакс во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ПАОК и Ајакс, букмејкерите го фаворизираат тимот на Ајакс. Ние […]