Натпревар на денот: Хал Сити vs Астон Вила

понеделник,6/8 2018 е празник во Англија.Хал Сити и Астон Вила во борба за трите бода.

Неизвесен натпревар во Чемпионшип. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Астон Вила. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Хал Сити може да по помножете со 3.06 во Marathonbet и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.30 во Sportingbet, bwin и Marathonbet. Највисокиот коефициент за победа на Астон Вила е во Unibet, Sportingbet, bwin, Betfred и Bet 365 со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

За натпреварот помеѓу Хал Сити и Астон Вила кој ќе се одигра понеделник на 6/8 2018 во 18:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.78
1xbet – 2.17

Непредвидливиот натпревар во Чемпионшип помеѓу Хал Сити и Астон Вила му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Хал Сити да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet и Marathonbet нуди коефициент вреден 2.16.
За Астон Вила да си замине како победник Marathonbet наградува со влог помножен по 1.81.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Хал Сити и Астон Вила.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk