No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун vs Дерби Каунти

Денес понеделник во 18:45 дерби натпреварот во Чемпионшип помеѓу Хадерсфилд Таун и Дерби Каунти Што се однесува до денешниот натпревар во Чемпионшип помеѓу Хадерсфилд Таун и Дерби Каунти, букмејкерите сметаат дека Хадерсфилд Таун е фаворит […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Дерби Каунти vs Астон Вила

понеделник,27/5 2019 е празник во Англија.Дерби Каунти и Астон Вила во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Чемпионшип помеѓу Дерби Каунти и Астон Вила, букмејкерите го фаворизираат тимот на Астон […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хал Сити vs Астон Вила

понеделник,6/8 2018 е празник во Англија.Хал Сити и Астон Вила во борба за трите бода. Неизвесен натпревар во Чемпионшип. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Астон Вила. Сепак, ние сме тука да […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Виган Атлетик vs Шефилд Венсдеј

Денес сабота во 14:00 дерби натпреварот во Чемпионшип помеѓу Виган Атлетик и Шефилд Венсдеј Што се однесува до денешниот натпревар во Чемпионшип помеѓу Виган Атлетик и Шефилд Венсдеј, букмејкерите сметаат дека Виган Атлетик е фаворит […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Мидлсборо vs Лидс Јунајтед

Денес петок во 19:45 дерби натпреварот во Чемпионшип помеѓу Мидлсборо и Лидс Јунајтед Што се однесува до денешниот натпревар во Чемпионшип помеѓу Мидлсборо и Лидс Јунајтед, букмејкерите сметаат дека Мидлсборо е фаворит само поради тоа […]