No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хал Сити vs Астон Вила

понеделник,6/8 2018 е празник во Англија.Хал Сити и Астон Вила во борба за трите бода. Неизвесен натпревар во Чемпионшип. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Астон Вила. Сепак, ние сме тука да […]