No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs Динамо Загреб

вторник,7/8 2018 е празник во Меѓународен.Астана и Динамо Загреб во борба за трите бода. Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Астана и Динамо Загребкој што ќе се игра вторник на […]