No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Шкендија 79 vs Номе Калју

Денес вторник во 15:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Шкендија 79 и Номе Калју Што се однесува до натпреварот помеѓу Шкендија 79 и Номе Калју, букмејкерите го фаворизираат тимот на Шкендија 79. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Салзбург vs Шкендија 79

Денес среда во 17:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Салзбург и Шкендија 79 За натпреварот помеѓу Салзбург и Шкендија 79, светските букмејкери тимот на Салзбург го перцепираат како огромен фаворит. За вас […]