Спореди ги коефициентите за Уфа vs Прогрес Нидеркорн

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн

На овој натпревар помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
bwin – 1.36
Marathonbet – 5.55
Marathonbet – 13.25

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 42.4%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 57.6%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.32. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Dafabet за да имате коефициент од 1.71.

За овој натпревар помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Прогрес Нидеркорн. Доколку сметате дека Уфа има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Betfred со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на Marathonbet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за Уфа и Прогрес Нидеркорн.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk