No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Уфа vs Прогрес Нидеркорн

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн На овој натпревар помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги […]