Спореди ги коефициентите за Депортиво Еспањол vs Сан Телмо

Во рамките на Примера Б,вторник во 17:00 часот ќе играат Депортиво Еспањол и Сан Телмо

Немаме сомнеж за овој натпревар дека Сан Телмо е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на Депортиво Еспањол.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
Fonbet: 4.55
1xbet: 3.14
1xbet: 1.98

Во рамките на Примера Б не очекува натпревар помеѓу Депортиво Еспањол и Сан Телмо. Традицијата на двата тима ни укажува на тоа, дека на овој натпревар може да очекуваме неколку голови. Ние специјално за вас ги одделивме највисоките понуди на букмејкерите. Доколку вашиот тип е 0 до 2 гола, изиграјте го на Betway со коефициент 1.44. Ако пак вашето мислење е 3+ тоа може да го изиграте на Betfair SB бидејќи таму коефциентот е најголем и има вредност 2.87.

Комплетна понуда на коефициенти за Депортиво Еспањол и Сан Телмо.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!