No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сан Телмо vs Ол Бојс

четврток,20/6 2019 е празник во Аргентина.Сан Телмо и Ол Бојс во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Сан Телмо е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Депортиво Еспањол vs Сан Телмо

Во рамките на Примера Б,вторник во 17:00 часот ќе играат Депортиво Еспањол и Сан Телмо Немаме сомнеж за овој натпревар дека Сан Телмо е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика […]