No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Урал vs Уфа

сабота,13/7 2019 е празник во Русија.Урал и Уфа во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Урал и Уфа, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Урал. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Уфа vs Краснодар

Во рамките на Премиер Лига,понеделник во 14:30 часот ќе играат Уфа и Краснодар Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Уфа и Краснодар. Според букмејкерите мал фаворит е Краснодар. Ние од нивната понуда ги издвоиме […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Уфа vs Прогрес Нидеркорн

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн На овој натпревар помеѓу Уфа и Прогрес Нидеркорн домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Уфа vs Локомотив Москва

Во рамките на Премиер Лига,понеделник во 15:00 часот ќе играат Уфа и Локомотив Москва Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер Лига помеѓу Уфа и Локомотив Москва, букмејкерите го фаворизираат тимот на Локомотив Москва. […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Уфа vs Домжале

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Уфа и Домжале Денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Уфа и Домжале би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]