Спореди ги коефициентите за Уфа vs Локомотив Москва

Во рамките на Премиер Лига,понеделник во 15:00 часот ќе играат Уфа и Локомотив Москва

Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер Лига помеѓу
Уфа и Локомотив Москва, букмејкерите го фаворизираат тимот на Локомотив Москва. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на 1xbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на 1xbet бидејќи само таму има коефициент 3.13. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.25 на Sportingbet, bwin и Tipico.

Очекувањето во поглед на головите за натпреварот помеѓу Уфа и Локомотив Москва е дека ќе паднат неколку голови. Доколку вашето мислење за овој натпревар е помалку од 3 гола, изиграјте го Coral со коефициент од 1.40. Доколку сметате дека ќе има 3 или повеќе голови, најдобрата понуда ја има William Hill со коефициент 3.25.

Комплетна понуда на коефициенти за Уфа и Локомотив Москва.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk