Спореди ги коефициентите за Ватфорд vs Манчестер Јунајтед ФК

вторник,28/11 2017 е празник во Англија.Ватфорд и Манчестер Јунајтед ФК во борба за трите бода.

Кога станува збор за натпреварот меѓу Ватфорд и Манчестер Јунајтед ФК, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви ги претставиме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Ватфорд,5.55 нуди коефициент од 5.55. Најголемата понуда за реми е од Betfred со вредност на коефициентот 1.75. Фаворитот да победи, највисоката понуда е 1.75 и може да ја најдете на Unibet.

Во рамките на Премиер лига очекуваме на дуелот помеѓу Ватфорд и Манчестер Јунајтед ФК да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 1.88 за 3 или повќе голови, додека Betfair SB нуди 2.10 за 0-2 гола.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ватфорд и Манчестер Јунајтед ФК тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!