No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs Санта Колома

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и Санта Колома Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 1/8 2019 во 14:00 се сретнуваат тимовите на Астана и Санта Колома. Букмејкерите […]